ad
ad
ad

Kurumsal

Yaratılış gayesini ve Yaratanın kudretini unutan insanlık, açmazlar içerisinde çırpınıyor. Ferdî ve içtimâî problemlerin çözülmesi bir yana her geçen gün acının, gözyaşının ve ahlâksızlığın arttığı yerküre, adeta bir kurtarıcı bekliyor.

“Sırtlanları geçmişti beşer yırtıcılıkta;
Dişsiz mi bir insan, onu kardeşleri yerdi!” diyen Koca Âkif’in tasvir ettiği dünya zaman ilerledikçe daha da yaşanılması zor bir hâle geliyor.

Asr-ı Saadet devrinin yaşandığı topraklar bile çekişme ve ihanete sahne oluyor. Müslümanlar tarafından kurulan Vahdet cümleleri yine Müslümanlar tarafından “ütopya” olarak değerlendiriliyor. İşte böyle bir ortamda Lâlegül Televizyonu olarak 18 Eylül 2014 tarihinde siz kıymetli izleyicilerimizle buluştuk. Gayemiz ailenizle birlikte huzurla ve güvenle izleyebileceğiniz bir televizyon kanalı olabilmekti. Yıllarca Gönül Bahçeniz Lâlegül Radyo’da sizinle kurduğumuz sıcak ilişkiyi televizyon ekranlarına da taşıyabilmekti. Bu sayede Ütopya olarak görülen Vahdet’i tesis etmek için bir tuğla daha koymuş olacaktık.

Gâyemiz, Ehl-i Sünnet îtikâdına uygun bir yayın yapabilmek. Bu doğrultuda değerli hocalarımızın vaaz ve sohbetlerini, ilmî açıklamalarını, alanında ehil kişilerin ağzından tarihî ve güncel konuları, âzamî hassasiyet ve özenle aile ve çocuk eksenli yayınları ekranlarınıza getirmeye çalışacağız.

Gayret bizden muvaffakıyet Rabb’imizden diyor, dualarınızı bekliyoruz.

 

Yönetim Kurulu Başkanı

      Mehmet KAYA  

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

     İlyas ŞİŞİK    

Hukuk Danışmanı Ve Üye

    Av.Fatih OĞUZ

 Genel Müdür & Genel Yayın Yönetmeni

   Gürsel YILDIZ

© 2016 www.haberlalegul.com Bir Lalegül Medya Kuruluşudur. İzinsiz alıntı yapılmaz...


Powered by